ÚKLIDOVÁ FIRMA DAMILA

ZÁRUKA KVALITNÍHO ÚKLIDU

 Fax: (+420) 226 200 719   GSM: (+420) 774 154 433   info@uklid-bytu-kancelari.com

O FIRMĚ

Cílem kvalitni úklidové firmy, je poskytnout Vám pomoc při řešení úlohy najít partnera, který garantuje solidnost a splnění všech Vašich požadavků a nároků na poskytované úklidové služby. Spolupráce s námi Vám Vaše problémy s úklidem spolehlivě vyřeší, naším cílem je Vaše absolutní spokojenost. Praha je hlavním místem poskytování našich úklidových služeb. Zároveň není ale jedinou lokalitou kde uklízíme a rozšiřujeme úklidové služby i pro .

Zajisťujeme úklid a . Naše společnost má zkušenosti s úklidem veškerých prostor, ať už jde o úklid domácností, bytů, činžovních a panelových domů, kanceláří, skladů, bank, veřejných budov, sportovních či obchodních center.

Úkolem našeho týmu je vyřešit vaše problémy s úklidem a čistotou objektů. Grantujeme Vaší spokojenost. Na Vaše doporučení nám záleží.

Pozitivní skutečností a dokladem serióznosti úklidové firmy je nesporně to, že působíme na českém trhu téměř 20 let a dovolujeme si prohlásit, že náš přístup ke klientům a obchodním partérům je zodpovědný a individuální. Máme zkušenosti s úklidem veškerých objektů, ať už se jedná o úklid domácností, kanceláří, bytů, staveb, skladových prostorů nebo administrativních budov. Kvalita služeb je zaručena vybíranými pracovníky a jejich častou kontrolou. Pojištění odpovědnosti provozní činnosti je samozřejmost.

Služby provádíme po dohodě v , stejně tak o či i o (zejména generální úklidy). Jednorázové úklidy jsou prováděny na základě objednávky, pravidelné po podpisu smlouvy o poskytování pravidelných úklidových služeb.

Na případnou spolupráci s Vámi se těší a každou konkrétní otázku ohledně úklidu Vám ochotně zodpoví Ing. I. Dimtrova.

NABÍZENÉ ÚKLIDOVÉ SLUŽBY V PRAZE

 • ÚKLID BYTŮ A RODINNÝCH DOMŮ

  ÚKLID BYTŮ A RODINNÝCH DOMŮ

  Úklid bytů provádějí zacvičené a spolehlivé pracovníce. Dobu úklidu bytu určuje klient. Úklid bytu se provádí buť jako jednorázový, generální úklid po stěhování, před nastěhováním, v době před svátkami, atd. za předem dohodnutou paušální cenu za provedení úklidu, anebo pravidělně na základě hodinové sazby a po dohodě o počtu potřebných hodin v týdnu.

  Jednotlivé práce

  ÚKLID ČINŽOVNÍCH A PANELOVÝCH DOMŮ

  ÚKLID ČINŽOVNÍCH A PANELOVÝCH DOMŮ

  Na úklid činžovních a panelových domů se úklidová firma kromě úklidu domácností a kanceláří také specializuje. Provádíme pravidelné či generální úklidy činžovních a panelových domů. Pro podrobnější informace – Itinerář úklidových činností Vám zašleme e-mailem po Vaší nezávazné poptávce, prosím kontaktuje nás na info@uklid-bytu-kancelari.com nebo telefonicky na čísle . Cenu stanovíme na základě požadavků a po návštěvě objektu úklidu.

  ÚKLID KANCELÁŘÍ

  ÚKLID KANCELÁŘÍ, SPORTOVIŠŤ, VÝROBNÍCH PROSTOR, ŠKOL ČI ZDRAVOTNICKÝCH ZAŘÍZENÍ A BANK

  V rámci úklidu kanceláří provádíme

  MYTÍ OKEN A VÝLOH

  MYTÍ OKEN A VÝLOH

  Tato služba zahrnuje mytí všech druhů oken, výloh, prosklených přepážek, zrcadlových ploch, reklamních nápisů a štítů. Je možno kvalitně umít i extrémně znečištěné skleněné plochy pomocí kyselých čistících prostředků. Do vody s čistícím prostředkem je možno přidat ocet ,okna se poté nádherně lesknou.

  ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ

  ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ

  • čištění koberců (mokrá technika - extrakční)
  • čištění koberců (mokrá technika - rotační)
  • čištění koberců (suchá metoda)

  Čištění koberců provádíme na bázi tzv. extrakční činnosti, což v praxi znamená, že voda s čistícím médiem je pod tlakem vháněna do čištěné plochy a následně je i s nečistotami vysávána zpět do sběrného tanku přístroje. Díky tomuto systému nedochází k nadměrnému opotebování koberců a číštění je kvalitní i z toho důvodu, že propírání je docíleno až u samotného kořene vlasce na podkladu a nečistoty nejsou tudíž zatlačeny směrem dolů, ale všechny jsou odsáty ven z koberce. Stejným způsobem jsou čištěny plochy čalouněného nábytku. V případě extrémního znečištění např. na veřejných místech, lze k čištění použít kartáčovací stroje, které jsou vybaveny rotujícím kartáčem s vlastním pohonem. Tyto kartáčovací stroje poté podstatně zkvalitňují práci a mnohokrát násobí účinnost čištění.

CENÍK PLATNÝ

CENÍK 1.7.2020

 
BYTY A DOMY
Standardní cenová sazba za úklid bytů či domů činí 180-200,- Kč/hod. dle počtu hodin a frekvence úklidu. Neúčtujeme si žádné či příplatky za béžné služby např. čístění oken, dveří, koberců, praní atd. U pravidělných úklidů se výše hodinové sazby odvíjí od počtu hodin a četnosti úklidu. Jednorázový úklid je účtován paušální částkou dle míry znečištění, velikosti bytu a specifikací činností. Cenová nabídka je proto individuální.
 
KANCELÁŘSKÉ PROSTORY
Standadní cenová sazba za úklid kanceláří činí 180-200,-Kč/hod. dle počtu hodin a četnosti úklidů. Při cenové kalkulaci se vychází z vícera faktorů (např. stav znečištení je ovlivňován počtem uživatelů, návštěvou veřejností pokud prostory slouží pro služby veřejnosti). Cenová nabídka je proto individuální. Obykle se stanoví cena za měsíc za předpokladu vymezení časového rozsahu prací (každý den, jednou či dvakrát týdne, jednou za 14 dny).

Kontakt Úklidová firma DAMILA

 • Provozovna: Hybernská 38, Praha 1, 110 00
 • Sídlo: Braniborská 565, Milovice
 • info@uklid-bytu-kancelari.com
 • dimitrovai@seznam.cz
 • GSM: 774 154 433
 • Fax: 226 200 719
 

Údaje o společnosti

 • Založena roku: 1997
 • Obchodní jméno: Úklidová firma DAMILA agency s.r.o
 • Právní forma: Živnostenský list
 • Sídlo: Braniborská 565, Milovice
 • Provozovna: Hybernská 38, Praha 1, 110 00
 • ICO: 25624351
 • DIC: 006 -25624351

Adresa kanceláře

Provozovna: Hybernská 1613/38, Nové Město, 110 00 Praha 1
Sídlo: Braniborská 565, Milovice