ÚKLIDOVÁ FIRMA AMANDA

ZÁRUKA KVALITNÍHO ÚKLIDU

 Fax: (+420) 226 200 719   GSM: (+420) 774 154 433   info@uklid-bytu-kancelari.com

O FIRMĚ

Cílem kvalitni úklidové firmy, je poskytnout Vám pomoc při řešení úlohy najít partnera, který garantuje solidnost a splnění všech Vašich požadavků a nároků na poskytované úklidové služby. Spolupráce s námi Vám Vaše problémy s úklidem spolehlivě vyřeší, naším cílem je Vaše absolutní spokojenost. Praha je hlavním místem poskytování našich úklidových služeb. Zároveň není ale jedinou lokalitou kde uklízíme a rozšiřujeme úklidové služby i pro .

Zajisťujeme úklid a . Naše společnost má zkušenosti s úklidem veškerých prostor, ať už jde o úklid domácností, bytů, činžovních a panelových domů, kanceláří, skladů, bank, veřejných budov, sportovních či obchodních center.

Úkolem našeho týmu je vyřešit vaše problémy s úklidem a čistotou objektů. Grantujeme Vaší spokojenost. Na Vaše doporučení nám záleží.

Pozitivní skutečností a dokladem serióznosti úklidové firmy je nesporně to, že působíme na českém trhu téměř 20 let a dovolujeme si prohlásit, že náš přístup ke klientům a obchodním partérům je zodpovědný a individuální. Máme zkušenosti s úklidem veškerých objektů, ať už se jedná o úklid domácností, kanceláří, bytů, staveb, skladových prostorů nebo administrativních budov. Kvalita služeb je zaručena vybíranými pracovníky a jejich častou kontrolou. Pojištění odpovědnosti provozní činnosti je samozřejmost.

Služby provádíme po dohodě v , stejně tak o či i o (zejména generální úklidy). Jednorázové úklidy jsou prováděny na základě objednávky, pravidelné po podpisu smlouvy o poskytování pravidelných úklidových služeb.

Na případnou spolupráci s Vámi se těší a každou konkrétní otázku ohledně úklidu Vám ochotně zodpoví Ing. I. Dimtrova.

NABÍZENÉ ÚKLIDOVÉ SLUŽBY V PRAZE

 • ÚKLID BYTŮ A RODINNÝCH DOMŮ

  ÚKLID BYTŮ A RODINNÝCH DOMŮ

  Úklid bytů provádějí zacvičené a spolehlivé pracovníce. Dobu úklidu bytu určuje klient. Úklid bytu se provádí buť jako jednorázový, generální úklid po stěhování, před nastěhováním, v době před svátkami, atd. za předem dohodnutou paušální cenu za provedení úklidu, anebo pravidělně na základě hodinové sazby a po dohodě o počtu potřebných hodin v týdnu.

  Jednotlivé práce

  ÚKLID ČINŽOVNÍCH A PANELOVÝCH DOMŮ

  ÚKLID ČINŽOVNÍCH A PANELOVÝCH DOMŮ

  Na úklid činžovních a panelových domů se úklidová firma kromě úklidu domácností a kanceláří také specializuje. Provádíme pravidelné či generální úklidy činžovních a panelových domů. Pro podrobnější informace – Itinerář úklidových činností Vám zašleme e-mailem po Vaší nezávazné poptávce, prosím kontaktuje nás na info@uklid-bytu-kancelari.com nebo telefonicky na čísle . Cenu stanovíme na základě požadavků a po návštěvě objektu úklidu.

  ÚKLID KANCELÁŘÍ

  ÚKLID KANCELÁŘÍ, SPORTOVIŠŤ, VÝROBNÍCH PROSTOR, ŠKOL ČI ZDRAVOTNICKÝCH ZAŘÍZENÍ A BANK

  V rámci úklidu kanceláří provádíme

  MYTÍ OKEN A VÝLOH

  MYTÍ OKEN A VÝLOH

  Tato služba zahrnuje mytí všech druhů oken, výloh, prosklených přepážek, zrcadlových ploch, reklamních nápisů a štítů. Je možno kvalitně umít i extrémně znečištěné skleněné plochy pomocí kyselých čistících prostředků. Do vody s čistícím prostředkem je možno přidat ocet ,okna se poté nádherně lesknou.

  ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ

  ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ

  • čištění koberců (mokrá technika - extrakční)
  • čištění koberců (mokrá technika - rotační)
  • čištění koberců (suchá metoda)

  Čištění koberců provádíme na bázi tzv. extrakční činnosti, což v praxi znamená, že voda s čistícím médiem je pod tlakem vháněna do čištěné plochy a následně je i s nečistotami vysávána zpět do sběrného tanku přístroje. Díky tomuto systému nedochází k nadměrnému opotebování koberců a číštění je kvalitní i z toho důvodu, že propírání je docíleno až u samotného kořene vlasce na podkladu a nečistoty nejsou tudíž zatlačeny směrem dolů, ale všechny jsou odsáty ven z koberce. Stejným způsobem jsou čištěny plochy čalouněného nábytku. V případě extrémního znečištění např. na veřejných místech, lze k čištění použít kartáčovací stroje, které jsou vybaveny rotujícím kartáčem s vlastním pohonem. Tyto kartáčovací stroje poté podstatně zkvalitňují práci a mnohokrát násobí účinnost čištění.

CENÍK PLATNÝ

Byty a domy 129 do 149 KČ/HOD
Kancelářské prostory a sportovní střediska 119 do 149 KČ/HOD

 CENOVÁ SAZBA za Úklid BYTŮ ČI DOMŮ SE POHYBUJE OD 129 DO 149 KČ/HOD dle počtu hodin a četnosti úklidu. NEÚČTUJEME SI ŽÁDNÉ ČI PŘÍPLATKY ZA BÉŽNÉ SLUŽBY. Např. čístění oken, dveří, koberců, praní atd. U pravidělných úklidů se výše hodinové sazby se odvíjí od počtu hodin a četnosti úklidu. Jednorázový úklid je účtován paušální částkou dle míry znečištění, velikosti bytu a specifikací činností.

 CENOVÁ SAZBA ZA ÚKLID KANCELÁŘSKÝCH PROSTOR SE POHYBUJE OD 119 DO 149 KČ/HOD dle počtu hodin a četnosti úklidů.

PŘÍPLATKY ZA NADSTNDARTNÍ SLUŽBY - ÚKLID BYTŮ, DOMŮ A KANCELÁŘÍ

POLOŽKA HODINOVÁ SAZBA CENA ZA m2
Čištění koberců extrakční metodou - 9,- Kč
Čištění koberců šamponováním - 9,- Kč
Úklid po stavebních pracích pašální individualní sazba dle velikosti objektu a znečištění -
Úklid po silném znečištění paušální individální sazba dle velikosti objektu a znečištění -
Vyklízení objektů 199,- Kč -
Voskování podlahových ploch - 49,-Kč
Mytí vysokotlakou myčkou - 9,- Kč
Odstraňování graffity - 150,- Kč

AMANDA

 • Založena roku : 1997
 • Obchodní jméno : Ing. Ilijana Dimitrova - AMANDA
 • Právní forma : Živnostenský list
 • Sídlo : Braniborská 565, Milovice
 • Provozovna : Hybernská 38, Praha 1, 110 00
 • ICO : 27085163

Adresa kanceláře

Provozovna: Hybernská 1613/38, Nové Město, 110 00 Praha 1
Sídlo: Braniborská 565, Milovice